JUBA Özellikli İş Eldivenleri Türkiye Distribütörlüğü


Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. 2011 yılında Çevre ve İş Güvenliği konusundaki faaliyetlerine İspanya merkezli Juba Firması Özellikli İş Eldivenleri grubunu eklemiştir. Firmamız New Pig Çevre Koruma ürünlerinde olduğu gibi, Juba eldivenlerinin Türkiye'de tek yetkili stoklu ithalatçı distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. Juba firması 1954 yılında kurulmuştur ve özellikli iş eldivenleri konusunda Avrupa'da en geniş ürün gamına sahip markalardan biridir. Juba'nın sunduğu özellikli eldivenler arasında hassas mekanik dayanımlı iş eldivenleri, antistatik eldivenler, Mecanix grubu eldivenleri, kimyasal dayanımlı eldivenler, kesilmeye dirençli Dyneema eldiven grubu, aşırı ısıya dayanıklı Kevlar eldiven grubu, güvenlik birimleri ve itfaiye eldiven serisi Gore-Tex grubu, Microfiber teknojisi ile dayanımı artırılmış Towa grubu eldivenler, ve latex grubu gıda ve sağlık eldivenleri bulunmaktadır.

Juba ürünleri Türkiye bayileri aracılığı ile Adana stoklarından ülkenin her noktasına 72 saat içerisinde sevk edilebilmektedir.

Firmamız ayrıca 9-14 Eylül 2011 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen 19. Dünya İş Güvenliği Kongresi'ne katılmış ve geniş yelpazedeki özel ürünleri ile fuarın en gözde stantlarından biri olmuştur.

Juba Türkiye Resmi İnternet Sitesi
www.juba.com.tr

Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Marmara bayii
Erkos Çevre Ve İş Güvenliği A.Ş.

İlgili Kişi: Kaan Kostak
İlgili Kişi: Burak Ertek

Tuna Mah. 5500/2 Sok. No: 2-6D 35090 Bornova – İZMİR
Tel : +90 232 486 91 91 (PBX)
Fax : +90 232 486 60
E-mail : info@erkos.com.tr