GİZLİLİK POLİTİKASI


Bu metin, Aytekin Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. 'nin www.aytekin-serol.com web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını içermektedir.

A. Aytekin Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. bu web sitelerinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa kişisel veri aktarmaz.

B. Aytekin Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. ile e posta yoluyla iletişim kurduğunuzda ve/veya iş başvurusunda bulunduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacak ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek amacı ile iş başvuru sürecinde kullanılacaktır.

C. Web sitelemizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, Aytekin Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. diğer sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir.

D. Bu web sitesinin tasarımı INTERKEY Grafik Tasarım ve Reklam Hiz. Ltd. Şti ve içeriği Aytekin Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş.. tarafından oluşturulmuştur. 5846 sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca sitenin tasarım ve içeriği eser olarak nitelendirilmekte olup, bu eserin mülkiyet hakkı ile mali, yararlanma, kullandırma ve devir hakları Aytekin Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş.™ye aittir. Bu hakların ihlali halinde Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş.™nin tüm yasal başvuru hakları saklıdır.

E. Aytekin Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. web sitesinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.