TOWA Corporation Eldivenleri Türkiye Distribütörlüğü


Towa Corporation'ın Türkiye'deki eldiven dağıtımı, ülke distribütörü olan Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir. Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. 1971 yılında Orhan Aytekin tarafından Ankara'da kurulmuştur. Faaliyetlerine yurtiçi mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri ile başlayan firmamız 1974 yılında Adana'ya taşınmıştır. 2000 yılından itibaren Türkiye'deki bazı yabancı kurumlarla çalışmalara başlamış ve bu sırada kendi ihtiyacını karşılamak üzere uluslararası normlara uygun çevre ve iş güvenliği ekipmanlarının ithalatını gerçekleştirmiştir. Bu ürünlerle ilgili Türkiye'deki eksikliği farkeden firmamız, 2007 yılından itibaren aşamalı olarak, kendi branşlarında dünya lideri olan New Pig, Juba ve Towa firmalarının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Japonya Kurume, Fukuoka merkezli Towa firması 1947 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana Towa hem ev kullanımı, hem de endüstriyel kullanıma uygun eldivenlerde yenilikçi üretici unvanını taşımıştır. Patentli mikrofiber teknolojisi ile dayanımı artırılmış eldivenler otomotivden, inşaata, balıkçılıktan tarıma, ve yükleme-taşıma işlerine kadar çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Kalitesi hemen farkedilen Towa eldivenleri önce Japonya'da yaygın kullanılmaya başlanmış daha sonra ünü yurtdışına yayılmıştır. Günümüzde Towa eldivenleri beş kıtada 30'dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır. Towa kendisine çok değişik endüstriyel gruplar için en kaliteli eldivenleri yaratmayı ve bu kalitede satış hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Towa'nın Türkiye'deki tek distribütörü olan Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. ürünlerinin satışını dağıtım ortakları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Erkos Ltd. firması Marmara ve Ege Bölgesinde, Alpsam Ltd. firması ise Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerinde dağıtım ortakları olarak faaliyet göstermektedirler. Grup olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini de ürünlerimizin kalitesi kadar önemsiyoruz. Konusunda uzman satış ekibimiz müşterilerimize yerinde analizler yaparak uygun çözümler sunarken, müşteri siparişlerini geniş ürün gamımız ve stoklarımızdan 48-72 saat içerisinde Türkiye'nin herhangi bir noktasına teslim edebilmekteyiz. Towa Türkiye ekibi olarak Türkiye'nin her köşesinde el koruma konusunda en üst kalitede ürün ve hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Towa Türkiye Resmi İnternet Sitesi
www.tweldiven.com

Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Marmara bayii
Erkos Çevre Ve İş Güvenliği A.Ş.

İlgili Kişi: Kaan Kostak
İlgili Kişi: Burak Ertek

Tuna Mah. 5500/2 Sok. No: 2-6D 35090 Bornova – İZMİR
Tel : +90 232 486 91 91 (PBX)
Fax : +90 232 486 60
E-mail : info@erkos.com.tr