Bu sitenin ve sitedeki içeriğin tüm yasal hakları Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş.™'ne aittir.Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş.   'ın yazılı izni olmadan, hiçbir içerik, herhangi bir yolla, kopyalanamaz, yüklenemez, dağıtılamaz veya değiştirilemez.

 
Web sitesinde görüntülenen, tüm resimler, ticari markalar ve logolar Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş.   ve / veya diğer sahiplerinin mülkiyeti olup, onların yazılı izni olmadıkça kopyalanamaz, yüklenemez, dağıtılamaz ve kullanılamaz.
 

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

 
Bu web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.
 

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. ‘ ne hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine hiçbir şekilde Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş.™ni  yükümlülük altına sokmaz.